Author: p***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Très satisfait
Color: Midnight Color
Price: 6 973kr
Original Price: 7 960kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Midnight Color |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 14 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Very Good |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3279mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25091600286720908 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: p***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Très satisfait
Color: Midnight Color